Ballina Showbiz Teutës i vdes shoqja, ju bën me lot me dedikimin për të

Teutës i vdes shoqja, ju bën me lot me dedikimin për të

409
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot, ka ndërruar jetë Arzana Kraja.

Ajo ishtë regjisore e njohur dhe vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Krajës, përcjell ORAinfo.

Lajmin për ndarjen nga jeta të Arzanës rëndë e kanë përballuar kolegët dhe miqtë e saj.

Teuta Krasniqi ka treguar në Instagram për lidhjen e veçantë që ka pasur me të ndjerën dhe sa është mërzitur kur ka marrë vesh lajmin.

“Zemrie, s’po muj me besu qe shkove… gjithmone jam mundu me ta shpreh dashnine e vecante qe e kam pas per ty, por s’di a ke mbrri me dite sa mirenjohese jam kone gjithmone per shoqerine tende. Qaq shume me ke jep prej miresise e urtesise tende… Mbetem pa e pi kafen e planifikume e pa e bo filmin qe e kemi planifiku qe 12 vjet… shume ke jep prej shpirtit tend te mire dhe gjithmone ka me te mbajt ne zemer e ne kujtimet e mia, qe i kam kaq te fresketa e te bukura. U prehsh ne paqe zemrie.”- ka shkruar Teuta./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----