Ballina Showbiz Teuta sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka...

Teuta sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

133
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo padyshim është njëra nga aktoret më të dashura.

Aktorja e famshme kosovare, Teuta Krasniqi sot po feston ditëlindjen e 37-të.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka publikuar imazh të saj dhe dy vajzave, Tara dhe Kaia, në të cilat edhe ka marr urime të shumta nga miq e familjar, shkruan Indeksonline.

“Vajza e ditëlindjes ( nejse se i bona do vjet ) #37 Faleminderit Zot për gjitha bekimet që i kam në jetë. Shëndet dhe dashuri, bashke me familje dhe njerëzit e dashur… vetëm kaq na duhet për te qene te plote dhe te lumtur”, ka shkuar Teuta në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, Teuta është një nga aktoret më të suksesshme në vend, ajo është e martuar dhe ka dy vajza.

---- ---- ----
-----