Ballina Showbiz Teuta shkon në pushime, por Adonisi e befason me veprimin e tij

Teuta shkon në pushime, por Adonisi e befason me veprimin e tij

14
SHPËRNDAJE

Ajo është aktore shumë e dashur për publikun.

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi akutalisht ndodhet për pushime. Krasniqi duket se po kalon ditë të mira së bashku me vajzat e saj si dhe bashkëshortin, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, është Adonisi ai i cili ka lënë të befasuar atë.

Ani pse në pushime, ai nuk ndalet së ushtruari aktivitete fizike.

“Njeru shkon n’pushim me pushu kushe…”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e publikuar në InstaStory.

-----