Ballina Showbiz Teuta Selimi shfaqet nga qyteti i dashurisë, do t’iu shkrojnë me fustanin...

Teuta Selimi shfaqet nga qyteti i dashurisë, do t’iu shkrojnë me fustanin që ka veshur

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku.

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasmë, e në të cilat shumë herë është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Teuta edhe pse është më pak aktive në skenë, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar foto që në mëngjes për të na treguar se është duke qëndruar në Venice.

E veshur me fustan të kuq dhe me stil, Teuta shfaqet super joshëse /ORAinfo/

---- ---- ----
-----