Ballina Showbiz Teuta Selimi ‘sfidon’ të gjitha, shfaqet plot stil në imazhin e fundit

Teuta Selimi ‘sfidon’ të gjitha, shfaqet plot stil në imazhin e fundit

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore e cila që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasmë e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Teuta është tejet aktive edhe me postime të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshu ne futsan me lule, e me këtë pamje po i sfidon të gjitha këngëtaret./ORAinfo/

---- ---- ----
-----