Ballina Showbiz Teuta Selimi sapo doli nga frizerja, do t’iu ‘shkri’ me grimin dhe...

Teuta Selimi sapo doli nga frizerja, do t’iu ‘shkri’ me grimin dhe frizurën që ka bërë

126
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, shkruan ORAinfo.

Teuta edhe pse është më pak aktive në skenë, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e grimosur për klipin e ri dhe kaq të bukur s’e keni parë ndonjëherë atë./ORAinfo/

---- ----
-----