Ballina Showbiz Teuta sapo doli nga frizerja, Adonisi do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje...

Teuta sapo doli nga frizerja, Adonisi do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta shtatzënë, por gjen kohë për t’u dhënë këshilla ndjekësve të saj

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Learta shtatzënë, por gjen kohë për t’u dhënë këshilla ndjekësve të saj

---- ---- ----
-----