Ballina Showbiz Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e...

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAinfo.

Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me minifund dhe po duket shumë sensuale./ORAinfo/

Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

---- ----
----
----- ----
-----