Ballina Showbiz Teuta dhe Adonisi ia bëjnë vajzave dhomën si në përralla

Teuta dhe Adonisi ia bëjnë vajzave dhomën si në përralla

381
SHPËRNDAJE

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Përveç për karrierën e saj si aktore, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e saj e vogël, Kaia ka festuar ditëlindjen e tretë.

E për këtë ditë Teuta dhe burri i saj Adonisi kanë rregulluar dhomën si në përralla për Tarën e Kaian./ORAinfo/

-----