Ballina Lajme nacionale Tetova pa ujë për pije! Lumenjtë të qetë pas vërshimeve, tokat bujqësore...

Tetova pa ujë për pije! Lumenjtë të qetë pas vërshimeve, tokat bujqësore gjithë baltë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Qyteti i Tetovës vazhdon që edhe gjatë ditës së sotme të mos ketë ujë për pije, rezultatet tregojnë se uji ka filluar të pastrohet, por nuk është akoma i pijshëm. Qytetarët  e anketuar thonë se komuna u desh të marrë masa, ndërsa pas vërshimeve në fshatin “Falishtë” situata gjatë ditës së sotme është e qetë, ndërsa tokat bujqësore janë gjithë baltë dhe rërë./21Media

----

The post Tetova pa ujë për pije! Lumenjtë të qetë pas vërshimeve, tokat bujqësore gjithë baltë appeared first on RTV21.

----- ----