Ballina LifeBizare Tetë shpikje mjaft interesante dhe mbresëlënëse

Tetë shpikje mjaft interesante dhe mbresëlënëse

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

A e dini se ka dhjetëra përparime teknologjike që na sjellin fjalë për fjalë një shekull të plotë përpara?

Për shembull, ekzistojnë drita që duken si tullumbace, dysheme me mozaik që mund ta montoni vetë, dritë nate që i mbushë muret me yjësi etj

Më poshtë ju sjellim disa imazhe, të publikuara nga Bright Side, të cilat janë mjaft mbresëlënëse dhe interesante./21Media

Ekziston një dysheme me mozaik që mund ta montoni vetë

Dhe ka drita me tullumbace që duken sikur po levizin

Ekziston një raft rrobash që mund të paloset në një yll të vogël

Çfarë semaforësh!

Ekziston një shkallë lëvizëse në Kinë që është e lakuar

Ekziston një çezmë që tregon temperaturën e ujit

Ekziston një makinë llogaritëse që duket si një piano

Dritë nate që mbush muret me yjësi

The post Tetë shpikje mjaft interesante dhe mbresëlënëse appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----