Ballina AKTUALE Tërnocasi Bashkim Ajdini shënon supergol kundër ekipit të Besar Halimit e Leart...

Tërnocasi Bashkim Ajdini shënon supergol kundër ekipit të Besar Halimit e Leart Paqardaës (VIDEO)

301
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tërnocasi Bashkim Ajdini ka shënuar një gol të bukur kundër Sandhausenit të Leart Paqaradës dhe Besar Halimit

Osnabruck është duke luajtur me Sandhausen në kuadër të javës 19-të në Bundesliga 2, në një ndeshje ku kanë shënuar gol dy shqiptarë.

----

Leart Paqarada shënoi nga penalltia për Sandhausenin, ndërkaq Bashkim Ajdini realizoi një gol të bukur për Osnabruck.

Kujtojmë që Bashkim Ajdini vjen nga fshati Tërnoc, e karrieren e tij e ka shpëtuar për fatin që kishte mbiemrin gjerman Renneke.

----- ----