Ballina Lajme nacionale Tërmeti i fuqishëm, s’ka mësim në Tiranë e Durrës

Tërmeti i fuqishëm, s’ka mësim në Tiranë e Durrës

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një tjetër tërmet i fuqishëm ka goditur Shqipërinë mëngjesin e sotshëm.

Pas tërmetit të fortë që goditi vendin, Ministria e Arsimit ka pezulluar mësimin ditën e sotme në qarqet Tiranë dhe Durrës.

----

“Njoftim: Sot (26 nëntor 2019) nuk do mbahet mësim në qarqet Tiranë dhe Durrës. Për qarqet e tjera ju njoftojmë ne vijim”, shkruan ministrja Shahini në Facebook.

----- ----