Ballina Showbiz Temperaturat mbi 30 gradë, Egzona befason me veshjen e saj

Temperaturat mbi 30 gradë, Egzona befason me veshjen e saj

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është emri i një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Albatrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

E ato që po e bëjnë Egzonën të jetë në qendër të medieve rozë janë paraqitjet e saj plot stil.

Egzona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo pak me parë ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me komplete të kuqe në këto tempertura të larta.

Duket se edhe pse temperaturat janë mbi 30 gradë, Egzona nuk e ndjen të nxehtit. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----