Ballina Sport Tek Tirana nuk ka vetëm afrime por edhe largime

Tek Tirana nuk ka vetëm afrime por edhe largime

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerjet e bujshme të bëra këtë merkato si Batha,Kale,Torassa, kanë treguar se sezonin e ardhshëm do të kemi një Tiranë tjetër, për vetë faktin se bardheblutë kërkojnë që ta festojnë në mënyrën më të mirë 100 vjetorin e krijimit.

Por megjithatë jo të gjithëve i shkojnë punët për së mbari tek kryeqytetasit, Marvin Turtulli dhe Jurgen Goxha, nuk janë më në planet e trajnerit Ardi Mema dhe drejtuesit duhet t’i japin zgjidhje.

Si duket ndarja është rruga në e mirë dhe më e afërt.

The post Tek Tirana nuk ka vetëm afrime por edhe largime appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----