Ballina Showbiz “Të zuna bab”, Stresi “kap mat” të atin dhe publikon bisedën

“Të zuna bab”, Stresi “kap mat” të atin dhe publikon bisedën

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Reperi i njohur, Stresi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me prindërit e tij. Ai madje i ka dedikuar edhe një këngë nënës.

Ndërsa, së fundmi Stresi ka publikuar një bisedë me të atin duke zbuluar se ai ka gjetur një mënyrë për ta ndjekur në Instagram dhe për të parë çdo gjë që publikon i biri, por reperi e ka zënë mat.

“A ti je a? Hahaha të zuna bab. Të kam kërku në Instagram se e kam dit që je duke më ndjek”, i ka shkruar Stresi të atit në mesazh.

Ndërkohë i ati e ka pranuar që e ndjek fshehurazi duke shprehur se ka dëshirë të shikojë se çfarë publikon i biri.

“Kur e kap prindin duke të ndjek fshehurazi në Instagram”, ka shkruar reperi në postim./abcnews.al

The post “Të zuna bab”, Stresi “kap mat” të atin dhe publikon bisedën appeared first on Abc News.

---- ----
-----