Ballina Showbiz Të vishesh s*ksi për të bërë punët e shtëpisë, këngëtarja e famshme...

Të vishesh s*ksi për të bërë punët e shtëpisë, këngëtarja e famshme mahnit fansat me look-un e saj (FOTO)

172
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pasi shumë evente të rëndësishme u anuluan si pasojë e pandemisë Covid-19, shumë personazhe të njohura kanë vendosur që fustanet e bukura dhe elegante t’i veshin teksa bëjnë punët e shtëpisë.

----

E kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren e famshme, Leona Lewis, e cila ka postuar të marten një fotografi ku shfaqet me fshesën e korontit në duar duke pastruar.

35-vjeçarja shfaqet kaq elegante dhe seksi me fustanin sa të gjithë fansat e kanë komplimentuar.

----- ----