Ballina Showbiz Të veshura njësojë, Qëndresa dhe motra e saj po duken si binjake

Të veshura njësojë, Qëndresa dhe motra e saj po duken si binjake

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim të rëndë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me motrën e saj, ku të dyja janë veshur me të bardha dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Kunata e Motrave Mustafa bëhet gati për të dal, ka bërë grim të rëndë

---- ----
----
----- ----
-----