Ballina Showbiz Të veshura me fustan të gjatë e me shumë stil, Egzona dhe...

Të veshura me fustan të gjatë e me shumë stil, Egzona dhe Neca ‘shashtrisin’ dasmorët

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë shoqe të ngushta me njëra-tjetrën.

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Ato mbrëmë kanë qenë në një dasëm.

Të veshura me fustan të gjatë dhe me shumë stil, Egzona dhe Neca kanë shkëlqyer para dasmorëve. /ORAinfo/

Për me tepër shikoni vidon:

---- ----
----
-----
-----