Ballina Showbiz Të veshur me shumë stil, kështu familja e Nexhat Osmanit priti mysafrië...

Të veshur me shumë stil, kështu familja e Nexhat Osmanit priti mysafrië për festën e Bajramit

311
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot, ka festë në vendin tonë.

Emrat e njohur të estradës po shfrytëzojnë rrjetet sociale për të uruar besimtarët myslimanë, me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Në mesin e tyre edhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Nexhat Osmani, i cili publikoi një fotografi me gruan dhe tre fëmijët. “Urime festa e Fiter Bajramit”, shkroi këngëtari krahas fotografisë.

Nexhati prej vitesh është i martuar me Xhevahiren dhe janë prindër të një djali dhe dy vajzave.

---- ---- ----
-----