Ballina Lajme nacionale Të shtënat në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Të shtënat në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mbrëmë u bë një plagosje në Mitrovicë.

Mbrëmë në orët e vona në Mitrovicë, qyteti është tronditur nga disa të shtëna.

Avni Zahitit, zëdhënësit të policisë nga rajoni i Mitrovicës, ka thënë se dyshohet që një person ka marrë lëndime trupore dhe po trajtohet në spital.

Zahiti ka treguar se policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Mediat kanë siguruar pamje gjatë minutave të para pas shkrepjes.

---- ---- ----
-----