Ballina Lajme nacionale Të shtëna me armë, vdiq një 32 vjeçar

Të shtëna me armë, vdiq një 32 vjeçar

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një 32-vjeçar vdiq këtë sot në Durrës. Ai u qëllua me armë zjarri pas një konfikti të çastit.

Viktima u identifikua me iniciale J.B dhe ndërroi jetë në urgjencën e spitalit rajonal të Durrësit.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Në ambientet e Policisë u shoqëruan disa shtetas, të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes./vizionplus

The post Të shtëna me armë, vdiq një 32 vjeçar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----