Ballina LifeBizare Të shkretët/ Gratë gjigante që u bëjnë ligjin burrave (FOTO)

Të shkretët/ Gratë gjigante që u bëjnë ligjin burrave (FOTO)

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjatësia ka pak rëndësinë për ta, mjafton të jenë të lumtur. Këto çifte kanë dëshmuar se shifrat dhe çdo gjë tjetër janë thjesht detaje të pavlera, pasi jetën e bëjnë momentet.

Të qenit më i shkurtër nuk ju bën automatikisht më pak të shkëlqyeshëm. Dhe të qenit më i gjatë nuk ju bën automatikisht të virtytshëm. Edhe kështu, shumica e grave janë dakord.

Në fotot e mëposhtme do të shihni çiftet më të çuditshme, por që janë në harmoni me njëri-tjetrin.

---- ----
-----