Ballina Lajme nacionale “Të sfidoj ty dhe gjermanin”, Dako mohon përgjimin: Nuk kam folur me...

“Të sfidoj ty dhe gjermanin”, Dako mohon përgjimin: Nuk kam folur me Astrit Avdylajn

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka mohuar përgjimin e publikuar nga BILD, ku flet me Astrit Avdylin. Dako ka sfiduar Blendi Fevziun dhe gazetarin gjerman që të faktojë se po flet me Astrit Avdylajn.

Debati

Dako: Vetë flet, vetë përgjigjesh

Fevziu: Një person që ka dalë nga burgu, ju jep urdhra

Dako: Vetë flet, vetë përgjigjesh. Edhe Avdyli vetë flet vetë përgjigjet.

Dako: Të sfidoj ty dhe gjermanin, nuk jam duke folur me Astrit Avdylin. Këtu flet si prokuror. Këtu nuk është bisedë me Astrit Avdylajn. Është manipuluar. Në të 5 përgjimet e tjera është Astriti, por me mua. Nuk po flet Astrit Avdylaj. Kam dhënë shpjegime për 5 orë dhe nuk janë marrë më telefonatën

Gazeta SHQIP

---- ---- ----
-----