Ballina Lajme Bota/Rajoni Të qeshur dhe të lumtur/ Imazhet prekëse nga udhëtimi i fundit i...

Të qeshur dhe të lumtur/ Imazhet prekëse nga udhëtimi i fundit i Kobe Bryant me familjen

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Daily Mail” ka publikuar imazhet nga udhëtimi i fundit i Kobe Bryant dhe familjes së tij. Në fotot që të thyejnë zemrën shfaqet legjenda e basketbollit duke shijuar një udhëtim familjar në Disneyland, vetëm disa javë para aksidentit tragjik që i mori jetën atij dhe vajzës 13-vjeçare, Gianna.

Kobe dukej më i lumtur se kurrë, teksa shoqërohej nga femrat më të rëndësishëm të jetës së tij, bashkëshortja Vanessa dhe 3 vajzat, Natalia, Bianka dhe Gianna.

Por, kjo familje e lumtur u shkatërrua, pas ngjarjes së rëndë që i mori jetën ish-yllit të NBA dhe së bijës.

---- ---- ----
-----