Ballina Showbiz Të pasmet që kushtojnë 1 miliardë dollarë! 21-vjeçarja “tërbon” Malibunë (FOTO)

Të pasmet që kushtojnë 1 miliardë dollarë! 21-vjeçarja “tërbon” Malibunë (FOTO)

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kylie Jenner, ka të pasme me vlerë 1 miliard dollarë! 21-vjeçarja mori vëmendjen e publikut me pozat seksi në brigjet e Malibusë, nga ku publikoi një galeri fotosh super “hot”

Kylie tregoi format e përsosura, duke u ‘përthyer’ për të pozuar me rroba banje dhe duke zbuluar anët më të mira të trupit të saj.

Bukuroshja nuk zhgënjeu as kësaj radhe dhe këtë e dëshmojnë më së miri fotot e publikuara.

---- ---- ----
-----