Ballina Sport Të pasmet e të dashurës së Ronaldos çmendin rrjetin (FOTO)

Të pasmet e të dashurës së Ronaldos çmendin rrjetin (FOTO)

244
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Georgina Rodriguez është një prej femrave që ka një fizik për t’u pasur zili. Së fundmi, e dashura e Ronaldos ka publikuar disa foto, ku vë në pah format e saj bombastike.

----

Ylli shfaqet më provokuese së kurrë, teksa ekspozon të pasmet.

Ajo dhe Ronaldo njihen si “fanatikë” të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregohet me format e tyre të përsosura trupore.

----- ----