Ballina LifeBizare Të njëjtën foto për 40 vjet/Udhëtimi i 4 motrave në 4 dekada...

Të njëjtën foto për 40 vjet/Udhëtimi i 4 motrave në 4 dekada (FOTO)

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja mes fëmijëve të një familjeje është shumë e fortë. Motrat e vëllezërit krijojnë gjithnjë një marrëdhënie të veçantë me njëri-tjetrin. Në këtë rast bëhet fjalë për katër motra: Hedher, Mimi, Lori dhe Bebe.

Ato kanë vendosur të kapin jetën e tyre në pothuajse të njëjtën pozë, për çdo vit që kalon, të katërta bashkë. Ky është udhëtimi i tyre në katër dekada./TCH

---- ----
----
----- ----
-----