Ballina Showbiz Të lumtur që po bëhen prindër, Graniti dhe Leonita publikuan foton më...

Të lumtur që po bëhen prindër, Graniti dhe Leonita publikuan foton më të ëmbël

55
SHPËRNDAJE

Granit Xhaka është futbollisti i njohur kosovar e qe karrierën e tij po e zhvillon në ekipin e Arsenalit.

Po aq i përfolur sa ai nga mediat kombëtare dhe të huaja është edhe gruaja e tij, Leonita, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë e gjatë kësaj kohe nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi ata kanë publikuar foton më të ëmbël bashkë./ORAinfo/

-----