Ballina Showbiz Të lumtur që po bëhen prindër, Graniti dhe Leonita publikuan foton më...

Të lumtur që po bëhen prindër, Graniti dhe Leonita publikuan foton më të ëmbël

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Granit Xhaka është futbollisti i njohur kosovar e qe karrierën e tij po e zhvillon në ekipin e Arsenalit.

Po aq i përfolur sa ai nga mediat kombëtare dhe të huaja është edhe gruaja e tij, Leonita, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë e gjatë kësaj kohe nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi ata kanë publikuar foton më të ëmbël bashkë./ORAinfo/

---- ----
-----