Ballina LifeBizare Të jetosh me ‘bishën’, njihuni me 21 qentë më të frikshëm në...

Të jetosh me ‘bishën’, njihuni me 21 qentë më të frikshëm në botë (Fotot)

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qentë janë kafsha më besnike dhe më e dashur për njerëzit.

Lidhja njerëzve me qentë është më e fortë se me çdo kafshë tjetër. Por rastet e mëposhtme janë krejtësisht të pazakonta.

Si është jeta me një qen gjigand në shtëpi? Këtë na shpjegojnë 20 fotot e mëposhtme të sjella nga Gazeta SHQIP.

---- ----
----
-----
-----