Ballina Showbiz “Të ishte për Markun do e kisha…”, Rudina sqaron planet për fëmijë...

“Të ishte për Markun do e kisha…”, Rudina sqaron planet për fëmijë me ish-deputetin (FOTOT)

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me autoren dhe moderatoren Dojna Mema.

Teksa po bisedonin Dojna e pyet se si është me planet për një fëmijë tjetër dhe Rudina shprehet se momentalisht po fokusohet tek Viktoria.

----

Rudina: Të ishte për Markun tani do e kisha barkun tek goja, unë po pres sepse dua që të kem edhe pak më shumë kohë për Viktorian.

----- ----