Ballina LifeBizare Të grisura në pjesën e pasme, modeli i ri i xhinseve çmend...

Të grisura në pjesën e pasme, modeli i ri i xhinseve çmend yjet (Foto)

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xhinse ekstremisht të grisura në pjesën e pasme. Ky është trendi më i ri që po ndiqet masivisht nga yjet e rrjeteve sociale.

Bukuroshet e Instagramit po tregojnë pasuritë e tyre me modelin më të ri të xhinseve.

Së fundmi, ishte modelja bukuroshe Danielley Ayalaa, e cila ndau një foto të saj veshur me xhinse të grisura dhe nudo në pjesën e sipërme.

Nuk dihet nëse ky trend do përqafohet nga njerëzit e zakonshëm, por yjet po bëjnë namin.

---- ----
----
----- ----
-----