Ballina Showbiz Të gjithë sytë tek Princeshë Elia Zaharia, ja ndryshimi në look që...

Të gjithë sytë tek Princeshë Elia Zaharia, ja ndryshimi në look që i la pa fjalë të gjithë (FOTO)

43
SHPËRNDAJE

Ajo është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare. Bëhet fjalë për Princeshë Elia Zaharia Zogun, e cila gjithmonë ka rënë në sy për klasin dhe hijeshinë, pavarësisht se ka preferuar të shfaqet e thjeshtë në daljet e saj publike.

Por së fundmi, bashkëshortja e Princ Lekës i ka habitur të gjithë me ndryshimin që ka vendosur që të bëjë në look. Ajo është shfaqeur me flokët onde dhe një makijazh mjaft të bukur. Duhet thënë se shkëlqen e gjitha dhe komplimentat sigurisht që nuk kanë munguar për të.