Ballina LifeBizare Të gjithë sytë nga Dukesha/Stili i veçantë në veshje dhe buzëqeshja e...

Të gjithë sytë nga Dukesha/Stili i veçantë në veshje dhe buzëqeshja e saj u komentuan shumë në… (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Që nga momenti që Duka dhe Dukesha e Kembrixhit qëndruan në “RAF Voyager” e tyre në një bazë ajrore në Rawalpindi, ata nuk e vunë këmbën gabim.

Turneu i javës së kaluar në Pakistan, një vend me të cilin nëna e Princit William, Diana, kishte një marrëdhënie kaq të fortë, është pranuar gjerësisht si një triumf për çiftin.

Në këtë turne të tyre të nëntë si çift, stili i Dukeshës ra menjëherë në sy. Veshja modeste e rajonit sikur i vinte më natyrshëm Middleton-it, sesa një kostum i bërë enkas për të nga stilistët e njohur të pallatit mbretëror, shkruan “Daily Mail”.

Por aksesori më i madh i Dukeshës së Kembrixhit dhe që bëri gjithë ndryshimin ishte buzëqeshja e saj. Çfarë buzëqeshje. Gëzueshëm dhe origjinale.

---- ----
----
----- ----
-----