Ballina Showbiz Të gjithë mendonin se ishin ndarë, ja kush i bëri bashkë Norën...

Të gjithë mendonin se ishin ndarë, ja kush i bëri bashkë Norën dhe Robertin

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Robert Berisha dhe Nora Istrefi është një ndër çiftet më të përfolura të publikut.

Ata janë të martuar tash e disa vite dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ata kishin kohë që nuk kishin bërë postime pranë njëri-tjetrit. Duke ngritur dyshime se çifti i njohur nuk po jetojnë më se bashku.

Por këto thashetheme janë demantuar sot nga Robert Berisha.

Ky i fundit ka postuar një foto duke njoftuar se do të mbajë një koncert se bashkur me gruan e tij, Norën në Sturgë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----