Ballina LifeBizare Të gjithë gati të “shpërthejnë” në një rast për…(FOTO)

Të gjithë gati të “shpërthejnë” në një rast për…(FOTO)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të gjithëve na ndodh që të jemi më shumë se nervozë në momente të caktuara, por ka ca tipa që janë shumë më nervozë dhe këtë e tregojnë me atë ccfarë mbajnë me vete, apo në përditshmërinë e tyre.

Fotot e mëposhtme nuk janë montazhe, por janë foto të shkrepura në mënyrë rastësore në lokale, apo mjete të transportit publik. Janë në ambiente shtëpie, apo edhe tej.

---- ---- ----
-----