Ballina Lajme nacionale Të gjitha qendrat e vendvotimit janë hapur me kohë

Të gjitha qendrat e vendvotimit janë hapur me kohë

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

KQZ thotë se të gjitha qendrat e vendvotimit janë hapur me kohë.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi në konferencë për media ka thënë se të gjitha qendrat e vendvotimeve janë hapur me kohë, përjashtim disa qendrave të vogla që ka pasur vonesa të vogla.

----

“Në orët e hershme të mëngjesit është shpërndarë materiali zgjedhor dhe të gjitha vendvotimet janë hapur me kohë, me përjashtim të disa qendrave të vogla që janë hapur me vonesë prej pak minutash”, ka thënë Elezi, transmeton Koha.net.

Tutja ai ka ftuar qytetarët që të dalin në zgjedhje.

“KQZ-ja fton të gjithë qytetarët për të shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar”, ka thënë Elezi.

----- ----