Ballina Lajme nacionale “Të ecim shtigjeve të Dardanisë”!

“Të ecim shtigjeve të Dardanisë”!

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ftohen qytetarët e Shqipërisë t’i vizitojnë bukuritë e Kosovës

Me moton “Të ecim shtigjeve të Dardanisë”, në Ditën Botërore të Turizmit, zyrtarë të lartë të Kosovës dhe Shqipërise, bënë thirrje për vazhdim të fushatës “Pusho Shqip”, pasi, sipas tyre, kjo  do të ndikonte në zhvillimin e ekonomisë dhe  punësimin e qytetarëve./21Media

The post “Të ecim shtigjeve të Dardanisë”! appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----