Ballina Showbiz Taynan nuk e zë gjumi, kështu provokon ajo nga Ulqini

Taynan nuk e zë gjumi, kështu provokon ajo nga Ulqini

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperja e njohur kosovare, Tayna mbrëmë ka performuar në Ulqin.

Nga atje ka publikuar imazhe të ndryshme, qoftë nga performanca magjike ashtu edhe nga ato provokativet të realizuar në dhomë të gjumit.

Rep-artistja është shfaqur e veshur në mënyrë tejet provokative dhe nuk ka pasur se si të mos e marrë vëmendjen e të gjithëve.

---- ---- ----
-----