Ballina Showbiz Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren...

Tayna? Nuk keni parë nënën e saj, biondja “lë në hije” këngëtaren (FOTOT)

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E ëma e Taynës ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka berë vetë të ditur reperia përmes disa postimeve në “Instastory”.

Në një nga fotot ajo ka postuar një tortë dhe shkruan: Gëzuar ditëlindjen mami.

Ndërsa në një foto tjetër Tayna ka pozuar me të ëmën e saj bionde e cila duket shumë e re dhe në super formë. Ato duken si motra me njëra-tjetrën dhe jo nënë e bijë. Në foto vihet re edhe ngjashmëria që kanë.

 “Gjeni mamin në foto”, shkruan reperja

---- ---- ----
-----