Ballina Showbiz Tayna ishte mbrëmë në stadium, me këtë veshje dhe këtë kërcim ajo...

Tayna ishte mbrëmë në stadium, me këtë veshje dhe këtë kërcim ajo mori gjithë vëmendjen

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kosova e ka mposhtur mbrëmë Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Në mesin e shumë tifozëve që stërmbushen stadiumin kishte edhe emra të njohur të skenës politike dhe artit.

----

Edhe reperja më e suksesshme në vend, Tayna e ka përcjellur nga afër këtë ndeshje, teksa ka publikuar video dhe fotografi të ndryshme në të cilat vërehej gëzimi i madh i ekipit.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti Taynën e cila ka shpërthyer në festë.

Shikoni videon si Tayna e ‘ndez’ amtosferën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

----- ----