Ballina Showbiz Tayna “çmend” fansat, ekspozon linjat e saj perfekte para pasqyrës

Tayna “çmend” fansat, ekspozon linjat e saj perfekte para pasqyrës

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është njëra nga këngëtaret më të kërkuara aktualisht.

Tayna është një nga këngëtaret që po pëlqehet më së shumti nga publiku, për shkak të projekteve muzikore që ajo ka sjellë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja përflitet edhe sa i përket formave të saj, që komentohen dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Ajo për shkak të vëmendjes që ka marrë, ka një orarë shumë të ngjeshur këtë sezon me koncerte nëpër vende të ndryshme.

Së fundmi ajo u shfaq nga Ulqini, ku me disa fotografi ajo ka vënë në pah format e ‘përthyera’ trupore.

---- ----
----
-----
-----