Ballina Showbiz Tayna bën ndryshimin e madh, nuk do ta njihni me këtë pamje

Tayna bën ndryshimin e madh, nuk do ta njihni me këtë pamje

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tayna vazhdon të jetë ndër reperet më të përfolura në vend.

Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

---- ----
-----