Ballina Showbiz Tayna bëhet bionde, iu “çmend” me ndryshimin e bërë

Tayna bëhet bionde, iu “çmend” me ndryshimin e bërë

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo po “korrë” sukses të madh.

Rep-artistja e njohur, Tayna është çdo herë në trend me modën e fundit, madje ajo nuk frikësohet që të bëjë edhe ndryshimet më drastike.

Duke eksploruar vazhdimisht me ‘look-un’ e saj, reperja edhe së fundi ka bërë ndryshimin e radhës, shkruan Indeksonline.

Tayna mbrëmjen e kaluar në koncertin e radhës u paraqit me flokët të shkurta me ngjyrë të bardhë e që padyshim i shkonin shumë dhe dukej tejet joshëse.

Reperja nga Prizreni e njohur për stilin e saj unik as këtë herë nuk zhgënjejë me paraqitjen atraktive dhe plotë sharmë.

Ndryshe, ‘Caliente’ mban titullin projekti i saj i fundit I cili tashmë është kthyer në hit veror

---- ----
----
-----
-----