Ballina Showbiz Taman ‘grua për shtëpi’, e dashura e Ronaldos del në ballkon të...

Taman ‘grua për shtëpi’, e dashura e Ronaldos del në ballkon të varë rrobat në tel (FOTOT)

265
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për format e saj trupore. Dhe në këto ditë karantine e dashura e Ronaldos nuk ka ndalur aktivitetin fizik edhe pse në kushte shtëpie.

Shumë momente të jetës së saj i ka postuar në instagram.Njëra prej tyre ishte dhe kjo foto që tregon momentin kur Georgina Rodriguez vë rrobat në tel.

Nuk është foto e zakonshme por që tregon format perfekte të trupit të 26 vjecares.Së shpejti ata do të kthehen në Itali pasi ylli i Juventusit është thirrur në Serinë A. Edhe në Itali ata do të duhet të jenë në karantinë për dy javë të tjera përpara se Ronaldo të rifillojë stërvitjen si pjesa tjetër e shokëve të tij të skuadrës.

---- ---- ----
-----