Ballina Showbiz Takohen më në fund Shyhretja me Mahmutin, shikoni si duken

Takohen më në fund Shyhretja me Mahmutin, shikoni si duken

13
SHPËRNDAJE

Shyhrete Behluli dhe Mahmut Ferati janë dy këngëtarë tejet të pëlqyer shqiptarë.

Ata kanë me dhjetëra këngë bashkë dhe secila është tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohën e fundit ata janë larguar nga njëri-tjetri duke publikuar këngë vetëm.

Mirëpo, duket se ata kanë vendosur t’i kthen bashkëpunimeve dhe mbrëmë janë bërë bashkë në një festë./ORAinfo/

-----