Ballina Lajme nacionale Tahiri: Kërkesa për dorëheqje të Blerim Kuçit, e tmerrshme!

Tahiri: Kërkesa për dorëheqje të Blerim Kuçit, e tmerrshme!

8
SHPËRNDAJE

“Njeriu e ka fituar një kontratë në kohën e qeverisë Kurti, pse të jap dorëheqje?!”

Pikërisht kërkesën e opozitës për dorëheqje e komentoi zëvëendëskryeministri Besnik Tahiri.

Vuri theksin te ministri e Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi, bashkëpartiakut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Transmetojmë deklaratën e zëvendëskryeministrit Tahiri.

The post Tahiri: Kërkesa për dorëheqje të Blerim Kuçit, e tmerrshme! appeared first on RTV21.

-----
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakPDK: Qeveri e skandaleve!
Artikulli tjetërPylli i arinjve!