16.7 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Etiketimet Reshjet

Etiketim: reshjet

Vështirsohet kalimi në rrugën magjistrale Lluçan-Konçul (Video)

Reshjet e shiut kanë krijuar vështirësi të shumta në rrugët e komunës ton, Luten vozitësit të shtojnë kujdesin. Vëmendje...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë