16.7 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Etiketimet Majlinda sulejmani

Etiketim: majlinda sulejmani

Politikanja shqiptare Majlinda Sulejmani nga Zvicra, ka një porosi për mërgimtarët

Te dashur miq !!! Prapë covid19 na tronditi edhe pushimet verore ne “memedhe” ku me padurim e prita verën!...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë