Ballina Showbiz Sytë na mbetën tek unaza, Rezarta Shkurta zbulon se shumë afër do...

Sytë na mbetën tek unaza, Rezarta Shkurta zbulon se shumë afër do të ketë dasmë madhështore (FOTO)

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas 15-vitesh martesë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të organizojnë dasmën e shumëpritur.

Ka qenë vetë këngëtarja e njohur, ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” lajmin e bukur. Rrezarta ka publikuar në “Instastory” një foto ku shfaqen duart e tyre, e vihet re edhe unaza që Ermali i ka dhuruar.

Në gishtin e saj, Rezarta mban një unazë diamanti plot shkëlqim. “Po përgjithmonë! Të Dua. Atmosferë dasme”, shkruan ajo në foto.

Ndërkohë më herët, këngëtarja ka treguar për publikun se dasma e saj të do jetë madhështore.

Lajmin e bukur këngëtarja ka disa kohë që e ka ndarë me publikun dhe ka treguar se çdo gjë do të jetë madhështore. Ndërkohë Ermali dhe Rezarta kanë edhe një vajzë, e cila me siguri do të jetë lumturuar nga ky lajm i bukur.

---- ----
----
-----
-----